• Wpisów: 197
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:36
  • Licznik odwiedzin: 34 322 / 2366 dni
 
forever-youngx3
 
Hejoo!
Jak wspominałam, mam dużo, duuuużo 'nominacji' (?) do odpowiadania, na pytania, w których zostałam no... otagowana. Hah, masło maślane, ale spróbuję jakoś sensownie odpowiadać. Czy otaguję? Nie wiem. Musiałabym 11 osób, a kompletnie nie mam weny. Napewno wymyślę własne pytania, ale co dalej? Nie wiem. Więc zaczynamy.

*"Otagowana przez..."* cz. 1 ; )
Pojedziemy od najnowszych pytań, także... otagowała mnie... love111.pinger.pl/

*Pytania... i moje odpowiedzi*
*1. O czym jest Twój blog?*
Mój blog jest właściwie o wszystkim : ) Piszę to, co akurat mnie najdzie, czyli krótko mówiąc jest o moim zwykłym, codziennym życiu.
*2. Co lubisz robić w wolnym czasie?*
Rysować, słuchać muzyki, pisać z koleżankami i wychodzić na dwór. Oczywiście też pisać na pingerze, ale ostatnio coooraz mniej czasu... Od pewnego czasu też tumblr'uję ; )
*3. Jaki jest twój ulubiony film?*
Wszystkie części Harry'ego Pottera. ALWAYS. ; ))
*4. Kolor włosów?*
Jakieś takie nijakie... xd Brązowe. Jasnobrązowe. Właściwie możnaby to nazwać kolorem kasztanowym, ale jakoś nie pasuje mi to określenie. Hah. Ogólnie rzecz biorąc jestem szatynką, i niech tak zostanie.
*5. Ulubiony styl muzyczny?*
Właściwie słucham dużo "stylów". Wiadomo, że co inny zespół, to trochę inny styl. Nie potrafię wybrać, czy bardziej podoba mi się styl Owl City, One Direction czy może P!nk.
*6. Ulubiony zespół/wykonawca muzyczny?*
Takie "najulubieńsze" właściwie wymieniłam powyżej. Od czasu do czasu przewiną się też piosenki "Unknow", hah, i wszelakie covery, więc właściwie nie potrafię wybrać. Znowu.
*7. Ulubiony kwiat?*
Herbaciana róża, zdecydowanie. Ewentualnie wrzosy, bardzo mi się podobają.
*8. Lato vs zima?*
Oczywiście, że lato. ; )) Ale gdybym miała wybrać, ze wszystkich pór roku, miałabym dylemat, gdyż kocham wiosnę. Wszystko budzi się wtedy do życia, aahhh, żyć nie umierać ^^. Także po prostu wybieram ciepło.
*9. Kot vs pies?*
Kocham i psy i koty, właściwie nie wiem, co wolę. Sama mam kota, ale jednocześnie uwielbiam także psy, ponieważ od dziecka zawsze marzyłam o psie, jednak nie spełniłam tego marzenia.
*10. Ron Weasley vs Harry Potter?*
Ohhh, i tu jest pytanie, o którym mogę się rozpisać. Kazać mi wybierać między Ronem a Harry'm? Bitch, please. To tak samo jak kazać mi wybierać między psami a kotami, czy wiosną a latem. Nie da się, po prostu jest dla mnie niemożliwe wybrać którego lubię bardziej. Oboje są cudowni. Każdy ma jakieś zalety i wady, więc powiedzmy, że lubię ich tak samo. ; ))
*11. Znak zodiaku?*
Jestem rybką ; )) Jednocześnie nie umiem pływać, mam zawsze zimne ręce, i jak na rybkę przystało - jestem nieśmiała, wrażliwa i mam artystyczną duszę. Ahhh ;d

I to już wszystko jak na cz. 1 ; )) Sporo się o mnie dowiedzieliście, hah. Za chwilę postaram się dodać kolejną część, i myślę, że zrobię wpis podsumowujący, i wtedy wymyślę własne pytania i nominuję niektóre osoby. Bez obaw.
572.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.