• Wpisów: 197
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:36
  • Licznik odwiedzin: 33 981 / 2299 dni
 
forever-youngx3
 
Hej wam.
Po długim czasie postanowiłam wreszcie coś napisać. I może to nie będzie ciekawe. Nie będzie też wesołe. Może nikt nawet tego nie przeczyta. Ale muszę to napisać.
Od dłuższego czasu nic tutaj nie piszę. Nic się nie dzieje. I pomyślałam... że to nie dla mnie pisanie codziennie krótkich notek. W końcu nie mam o czym pisać, notki nie są ani trochę ciekawe. I potrzebuję przerwy.
Właściwie... dlaczego to piszę? Po prostu, nie mogę tak ot sobie zostawić tego bloga. Mam w końcu 42 obserwatorów, prawie 2 000 odwiedzin... ale jednak... prawie tego nie widać, jeśli chodzi o komentarze. Może to moja wina, notki są na różny temat, niereguralnie, krótkie i po prostu nudne. Wiem. Dlatego, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Nie usunę tego bloga, kto wie, może kiedyś zacznę jednak tu pisać? Ale nie teraz. Nie jutro, podejrzewam, że nie za tydzień, może nawet nie za miesiąc.

Moją aktywność tutaj, możecie porównać do mojego tumblr'a, na który ciągle możecie wchodzić (just-be-dreaming.tumblr.com). W końcu... to zupełnie coś innego dodać codziennie kilka zdjęć, a siąść przed komputerem i wymyślić coś sensownego, o czym mogę napisać parę zdań, zachęcić do komentowania i przy okazji was nie zanudzić. Dlatego, jak już pisałam, na razie zawieszam swoją działalność na tym blogu. Może kiedyś wrócę. Nie wiem. Chciałabym, w końcu dużo tutaj pisałam... ale nie mam weny. Przepraszam.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.